Galaktická seznamka

Hrmf Brškrp miloval Pamelu Love. Pamela Love milovala Hrmfa Brškrpa.

Hrmf Brškrp vypadal jako veliká chlupatá hruška na tenkých nožičkách, obrácená stopkou dolů. Nahoře na hrušce seděla hlava přestárlého motýla s dlouhým nosem, svraštělými ústy a zakroucenými tykadly. Hrmf Brškrp pocházel z planety Drindron.

Pamela Love vypadala jako pozemská královna krásy, měla bujné ženské tvary, rozkošné rtíky a velká nevinná kukadla. Pocházela z planety Země.

Zpočátku, jen podle fotografií, se Hrmf Pamele vůbec nelíbil. Jenže Galaktická seznamka tvrdila, že Hrmf Brškrp bude Pamelu milovat nejvíc ze všech mužů v Galaxii. Když se s ním Pamela setkala, pochopila, že Galaktická seznamka se nemýlí.

Hrmf byl Pamelou tak uchvácen a city, které k ní okamžitě projevil (namátkou: něha, úcta, respekt, adorace, láska, pozornost atd.) byly tak mocné, že se Pamela ihned zamilovala.

Kde panuje ryzí cit, na fyzické schránce příliš nezáleží. Pamela oceňovala na novém partnerovi jeho ducha, jeho charisma, a láskou překonala vrozený odpor Pozemšťanky k jeho tělesnému zjevu. Brzy se již s Hrmfem oddávala vášnivému milostnému životu.

Pro muže je intimní život velmi důležitý a Hrmf Brškrp nebyl v tomto směru žádnou výjimkou. Odmalička však trpěl, neboť byl silně perverzní.

Nevzrušovaly jej ženy, muži ani hermafroditi jeho vlastní rasy a popravdě řečeno nedoufal, že by se kdy mohl seznámit s bytostí dostatečně zrůdnou na to, aby ukojila jeho výstřední choutky.

Když mu však v kanceláři Seznamky strčili do pařátů fotku Pamely Love, okamžitě poznal, že se nad ním Vesmír slitoval. Přiletěl na Zemi, ohromil Pamelu, omámil ji svou touhou, naplnil její srdce láskou a učinil ji svou.

Tak začal jejich velký příběh. Chodili spolu do kina, do McDonaldu, do fitness centra, na bowling. Večeřeli při svíčkách ve vybraných podnicích. Jezdívali se koupat na pláž a vášnivě se milovali při západu slunce v hukotu vln. Večer si společně četli v posteli, pak usínali v něžném objetí a ráno přinesl Hrmf Pamele snídani. Tvořili dokonalý pár, ten nejlepší pár milenců na celé Zemi.

Popravdě řečeno, tvořili jediný pár milenců na celé Zemi, protože všichni ostatní Pozemšťané zemřeli ve strašných bolestech krátce po Hrmfově příletu.

Pro Pamelu to byla otřesná, nepochopitelná událost, na kterou chtěla rychle zapomenout. Řekla si, že bude brát věci tak, jak jsou. Celý svět sice zemřel, ale ona našla svou největší lásku. A Hrmfa milovala mnohem víc, než celý svět.

Pro Hrmfa to byla událost spíše trapná, neboť si uvědomil, že zavlekl na Zemi nákazu ze své rodné planety. Účinná protilátka se nacházela pouze v jeho tělesných výměšcích, a proto jediná Pamela přežila.

Hrmf měl nejasný pocit, že něco zvoral. Avšak chtěl-li být k sobě upřímný (a Hrmf Brškrp se jakékoli neupřímnosti důsledně vyhýbal), pak si musel přiznat, že Pamelu miluje nejvíc ze všech bytostí ve vesmíru. Vlastně ji miloval jako jedinou bytost ve vesmíru. Proč by mu tedy mělo záležet na těch ostatních?

Koneckonců, neudělal to schválně. A všech patnáct miliard mrtvých těl odklidili během několika málo dnů roboti SPVG (Služby pro případ všeobecné genocidy). Nebýt skvělé práce těchto strojů, kdo ví, zda by lásku Hrmfa a Pamely neotrávil jistý puch.

Moderní technika je však často obousečná zbraň. Uklízecí roboti nebyli jedinými automaty na Zemi.

Po pozemských dětech zbyly jejich mechanické hračky. Zmateně chodily po světě, pletly se Pamele a Hrmfovi pod nohy a hledaly někoho, s kým by si mohly hrát. Byly neškodné, až na jednoho plyšového medvídka s vadným mozkem, politováníhodný přehmat výrobní linky.

Zmíněný medvídek byl pro účely dětské hračky příliš inteligentní. Dokázal si uvědomit, že holčička, které patřil, přestala fungovat, a usoudil, že došlo k nějaké chybě. S chladnou neústupností robota se začal pídit po tom, co závadu způsobilo. Ve dne v noci vysedával u internetu, kamerkami vestavěnými v lesklých očích zíral do monitoru, učil se, bádal, a v jeho vyšinutém mozku vznikaly nové a nové synapse.

Když konečně medvídek pochopil, co je to smrt, a když zjistil, co bylo příčinou holčiččiny smrti, vešel do prázdného obchodu se zbraněmi, vzal odtamtud automatickou pušku a několik granátů a na pláži brutálně zavraždil Hrmfa Brškrpa a Pamelu Love právě v okamžiku, kdy se vášnivě milovali.

Pak nasedl do kosmické lodi a odletěl do sídla Galaktické seznamky. Vkradl se do centrálního mozku a odpálil v něm nálož, kterou měl upevněnou na těle. Takový byl názor vyšinutého medvídka na Galaktickou seznamku, nejdokonalejší seznamovací aparát v celé Mléčné dráze.

Vzhledem k probíhající hospodářské krizi se Galaktickou seznamku již nikdy nepovedlo obnovit. Otroci lásky na všech planetách byli znovu odsouzeni k trapnému tápání, hloupým přehmatům a neustálému hledání.

Medvídek přišel do přísně logického nebe pro roboty, ale holčička si jej odtamtud za chvilinku vyzvedla, protože si chtěla hrát.

© 2013, 2017 plkodlak.cz